JUHEND

NUMBRI ALUSKLEEBIS
Kui aluskleebisel on paber mõlemal pool, siis tuleb teda kleepida samamoodi, nagu numbreidki. Kui aga on valge läbipaistmatu paber ainult tagaküljel, toimi järgmiselt: Võttes kleebise ette seda pidi, mispidi ta pikem on, harutage ettevaatlikult kleebise taga olev valge läbipaistmatu paber 1/4 võrra lahti ja murdke see veerand teisipidi, veel kinnise osa peale.

Seejärel seadke kleebis soovitud kohta kaetud osaga vastu pinda jälgides, et kleepuv veerand ei läheks vastu ega jääks kinni enne vastavat otsust. Seadke ta paigutus täpsemalt õigeks ja otse ning seejärel suruge ettevaatlikult kaetud osa poolt serva suunas lükates kleepuv veerand kinni, et ta järgnevate toimingute juures enam paigast ei nihkuks.

Nüüd liigutage lahtine osa ettevaatlikult pinnast eemale nii, et saate selle murtud paberi serva kätte ning seda ettevaatlikult lahti tõmmates suruge vabanev kleepuv osa kogu laiuses ühtlaselt kinni, kuni paber vabaneb ja kleebis on üleni kinni.

Kui juhtusid õhumullid alla jääma, siis püüdke need plastikust panga- või kliendikaardiga lähima serva suunas välja lükata.

NUMBER
Numbrikleebis on kahe paberi vahel millest üks, pealmine, paistab veidi läbi ja teine, tagumine on läbipaistmatu. See kleebitakse koos pealmise paberiga, mis eemaldatakse alles pärast kleepimist ja kinni silumist.

Paigaldage samamoodi, nagu aluskleebist harutades pikkupidi veerand läbipaistmatut paberit lahti ja murdke teistpidi jne....
Kui number on soovitud kohta kinni kleebitud, siluge korralikult kinni ja tõmmake ka pealmine, läbipaistev paber ära.

Mitut numbrit kõrvuti samale alusele kleepides kasutage orientiirina õhukest joonlauda või paberi- või maalriteibiserva, et nad täpselt ühele kõrgusele saaks. Silmajärgi paigaldades jäävad nad siiski märgatavalt nihkesse.